Formularz zamówienie materiałów kampanii „Lepiej wybierz!” związanej z wyborami do Parlamentu Europejskiego 26 maja 2019 r.

W celu zamówienia materiałów prosimy wypełnić poniższy formularz. 

Prosimy o podanie danych do wysyłki: prywatnych lub instytucjonalnych. Pola obowiązkowe zaznaczyliśmy * .

Uwaga! Materiały kampanii "Lepiej wybierz! " NIE MOGĄ być wykorzystywane do promocji Komitetów Wyborczych oraz Kandydatów i Kandydatek startujących w wyborach do Parlamentu Europejskiego 26 maja 2019 r.

Co zamawiasz? Ile sztuk?
Zamawiający
Jeżeli chcesz otrzymać materiały na adres prywatny wypełnij:
Jeżeli chcesz otrzymać materiały na adres instytucji wypełnij:

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zamówienia materiałów kampanii społecznej „Lepiej wybierz!"  jest Fundacja im. Stefana Batorego (ul. Sapieżyńska 10a, 00-215 Warszawa). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania zamówionych materiałów, a także w celu utrzymywania z Tobą kontaktu i w celu archiwizacyjnym.
Jeśli wyrazisz na to dodatkową zgodę – zaznaczając stosowne pola w formularzu zgody poniżej – Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu zapraszania Cię na nasze wydarzenia, informowania Cię o działalności Fundacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla przesłania zamówionej publikacji, a także dla otrzymywania informacji o działaniach Fundacji. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody oraz w prawnie uzasadnionym interesie Fundacji, którym jest obowiązek dokumentowania realizacji działań statutowych, informowanie o prowadzonych działaniach oraz odwoływanie się do ofiarności publicznej. Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją. Twoje dane osobowe mogą być udostępniane firmie serwisującej nasz system informatyczny.. Masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Wycofanie zgody nie będzie rzutowało na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych w oparciu o zgodę przed jej cofnięciem. Przysługuje Ci skarga do właściwego organu nadzorczego.

Pole wymagane oznaczone jest *.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o działaniach Fundacji i o możliwości jej  finansowego wsparcia, oraz otrzymywać fundacyjny Newsletter, zaznacz poniższe pola: