Zamówienie materiałów - Kampania społeczna "Twój głos ma moc. Użyj jej!"

W celu zamówienia materiałów prosimy wypełnić poniższy formularz. 

Prosimy o podanie danych do wysyłki: prywatnych lub instytucjonalnych. Pola obowiązkowe zaznaczyliśmy * .

Uwaga! Materiały kampanii profrekwencyjnej "Twój głos ma moc" NIE MOGĄ być wykorzystywane do promocji Komitetów Wyborczych oraz Kandydatów i Kandydatek startujących w wyborach samorządowych 2018r.

Co zamawiasz? Ile sztuk?
Zamawiający
Jeżeli chcesz otrzymać materiały na adres prywatny wypełnij:
Jeżeli chcesz otrzymać materiały na adres instytucji wypełnij:

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zamówienia materiałów kampanii społecznej 'Twój głos ma moc. Użyj jej!"  jest Fundacja im.Stefana Batorego (ul. Sapieżyńska 10a, 00-215 Warszawa). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania zamówionych materiałów, a także w celu utrzymywania z Tobą kontaktu i w celu archiwizacyjnym.
Jeśli wyrazisz na to dodatkową zgodę – zaznaczając stosowne pola w formularzu zgody poniżej – Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu zapraszania Cię na nasze wydarzenia, informowania Cię o działalności Fundacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla przesłania zamówionej publikacji, a także dla otrzymywania informacji o działaniach Fundacji. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody oraz w prawnie uzasadnionym interesie Fundacji, którym jest obowiązek dokumentowania realizacji działań statutowych, informowanie o prowadzonych działaniach oraz odwoływanie się do ofiarności publicznej. Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją. Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom. Masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Wycofanie zgody nie będzie rzutowało na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych w oparciu o zgodę przed jej cofnięciem. Przysługuje Ci skarga do właściwego organu nadzorczego.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o działaniach Fundacji i o możliwości jej  finansowego wsparcia, oraz otrzymywać fundacyjny Newsletter, zaznacz poniższe pola: